You are currently viewing Savaitės rungtynėse – „Biržų“ pergalė po pratęsimo

Savaitės rungtynėse – „Biržų“ pergalė po pratęsimo

Šeštadienį, Naujojoje Akmenėje įvyko savaitės rungtynės, kuriose pergalę iškovojo svečiai iš Biržų (6-2).

Žydrūno Kačinsko auklėtiniai po pratęsimo 88:81 (22:19, 19:23, 23:24, 15:13, 9:2) palaužė „Akmenės krašto“ atstovus (4-7).

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu (42:41), o po trijų ketvirčių komandas skyrė vos 2 taškai (66:64).

Ketvirtajame kėlinyje, likus 51 sekundei iki ketvirčio pabaigos, „Biržų“ atstovas Dovydas Rimkus baudos metimu išlygino rezultatą (79:79). Tai buvo paskutiniai taškai per pagrindinį rungtynių laiką.

„Biržai“ turėjo šansą išplėšti pergalę dar ketvirtajame kėlinyje, bet lemiamas Tomo Butrimo metimas buvo netaiklus.

Likus minutei iki pratęsimo pabaigos „Akmenės kraštas“ sumažino savo deficitą iki 3 taškų (81:84). Visgi, per likusį rungtynių laiką šeimininkai užpulti nebepavyko, o svečiai baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

Po pralaimėjimo „Akmenės“ krašto vyriausiasis treneris Vytautas Padgureckas, kaip vieną iš nesėkmės priežasčių išskyrė siaurą rotaciją.

„Mums trūko rotacijos, tiek vakar, tiek šiandien žaidėme aštuoniese. Turime susirgusių ir traumuotų žmonių. Noriu pagirti savo žaidėjus, tai kaip jie kovojo prieš tokią stiprią komandą. Vyrai kovojo iki pat pabaigos, rungtynių pabaigoje mums pritrūko sėkmės. Šaunuoliai“, – komentavo V. Padgureckas.

Tuo tarpu, po pergalės „Biržų“ strategas Žydrūnas Kačinskas bedė pirštu į prastą komandos pasirodymą gynyboje.

„Tikrai nesu patenkintas, kaip rungtyniavome gynyboje. Darėme klaidas paprastose situacijose. Jautėsi nuovargis, nors turėjo būti atvirkščiai. Varžovai vakar turėjo rungtynes, o mes ilsėjomės. Gynybą nesu patenkintas, bet rezultatas tenkina“, – rungtynes reziumavo Ž. Kačinskas.

Nugalėtojams 21 tašką surinko Dovydas Rimkus, 18 surinko Saulius Kriaučiūnas, 13 taškų pridėjo Darius Griškėnas.

„Akmenės krašto“ gretose 23 taškus pelnė Mantas Jankaitis, po 13 surinko Šarūnas Štopinis ir Eitvydas Juodris.