You are currently viewing Puikų puolimą demonstravę biržiečiai namuose išlieka nepralaimėję!

Puikų puolimą demonstravę biržiečiai namuose išlieka nepralaimėję!

Lapkričio 18 d. Žydrūno Kačinsko auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 100:79 (25:16, 29:20, 21:17, 25:26) nugalėjo Vytauto Didžiojo Universiteto krepšininkus.

Rungtynes nuo pat jų pradžių kontroliavę šeimininkai po dviejų kėlinių jau turėjo susikorvę solidų pranašumą (54:36). Po ilgosios pertraukos biržiečiai dar labiau padidino savo persvarą, o ketvirtasis rungtynių kelinukas teliko formalumas. Tai buvo jau antras kartas šiame sezone, kai Biržų krepšininkams pavyko pasiekti 100 pelnytų taškų ribą. Šimtąjų tašką taikliu tritaškiu komanai pelnė Nojus Petraitis.

Naudingiausiu rungtyniu žaidėju buvo išrinktas Vytautas Saulis – 18 tšk. (8/11 dvit., 4 atk. kam.)

Šiandienos pergalę lėmė geras nusiteikimas rungtynėms. Žinojome, kad su studentais niekada nėra lengva žaisti ir jeigu atsipalaiduosim turėsim problemų. Smagu tapti rungtynių MVP, bet to visiškai nesureikšminu, nes šiais metais turim labai stiprią sudėtį ir vieną dieną vienam pasiseka geriau sužaisti kitą dieną kitam”. – savo mintimis po pergalės dalinosi Vytautas.

Rungtynėse, taip pat, žybėjo: Tautvydas Rimkus 16 (4/6 trit.), Simonas Kraiučiūnas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud.) Darius Griškėnas ir Nojus Petraitis po 11.

Tai buvo jau penktoji biržiečių pergalė Nostra.lt-RKL A divizione, po kurios komanda pakilo į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje. BC „Biržai“, taip pat, išlieka nepralaimėję namie.

Artimiausios komandos rungtynės laukia lapkričio 25 dieną Akmenėje.